پارلمان انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی

پارلمان: انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی انتخابات ریاست جمهوری پنجمین دوره انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات شورای شهر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حسابمان را با کسانی که راهشان را از ما جدا کردند، مشخص می‌کنیم / میرزایی

یک عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: خواست بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان این است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح‌طلبی به مجلس راه یافتند و راه دیگری را رفتند، مشخص ش

حسابمان را با کسانی که راهشان را از ما جدا کردند، مشخص می‌کنیم / میرزایی

میرزایی: حسابمان را با کسانی که راهشان را از ما جدا کردند، مشخص می کنیم

عبارات مهم : انتخابات

یک عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: خواست بدنه اجتماعی اصلاح طلبان این است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح طلبی به مجلس راه یافتند و راه دیگری را رفتند، مشخص شود.

جلال میرزایی در گفت وگو با ایسنا، در ارزیابی خود از بیانات محمدرضا عارف مدیر فراکسیون امید مبنی بر اینکه در انتخابات ۹۸ ائتلاف نخواهند کرد، گفت: به نظر می رسد این اظهارنظر کاملا واضح و روشن است و به عملکرد کسانی بر می گردد که با سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان وارد مجلس شده است اند ولی در قالب اصلاح طلبی یا همان فراکسیون امید کار نکرده و راه خودشان را جدا کرده اند.

حسابمان را با کسانی که راهشان را از ما جدا کردند، مشخص می‌کنیم / میرزایی

وی افزود: در واقع این خواست بدنه اجتماعی اصلاح طلبی است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح طلبان وارد مجلس شده است و راه دیگری را رفته اند باید مشخص شود. لیکن در بلندمدت اگر اقدامی صورت نگیرد موجب ریزش پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان شده است و مشکلاتی را به وجود آورد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس راجع به اینکه آیا عدم ائتلاف می تواند منجر به متوقف شدن پیروزی ها در انتخابات شود؟ اظهار داشت: این گونه نیست لیکن سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان موجب شده است بعضی از طیف میانه با حمایت جریان اصلاح طلبی وارد مجلس شوند و اکنون در جریان دیگری فعال باشند.

یک عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: خواست بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان این است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح‌طلبی به مجلس راه یافتند و راه دیگری را رفتند، مشخص ش

این عضو فراکسیون امید مجلس همچنین بیان کرد: با توجه به پیچیدگی های سیاست ورزی در کشور عزیزمان ایران از اکنون نمی توان نسخه ای را جهت آینده که همان سال ۹۸ است پیچید لیکن تا آن وقت کنش ها و تصویر العمل هایی زیادی صورت می گیرد و احتمالا بازتاب های بیرونی چیز دیگری است.

میرزایی در آخر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بدنه اجتماعی اصلاح طلبان چنین خواسته ای داشته اند، آقای عارف آن را بیان کرده ولی پیچیدگی ها به این معنا نیست که برنامه ای وجود نداشته باشد بلکه داشتن برنامه مورد نیاز است جهت اینکه با تحولات اجتماعی جامعه تطبیق داده شود.

واژه های کلیدی: انتخابات | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz