پارلمان انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی

پارلمان: انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی انتخابات ریاست جمهوری پنجمین دوره انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات شورای شهر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آقای برانكو! عروسی به كوچه ما هم می‌رسد / مظلومی

به گزارش خبر ورزشی، او كه سابقه جذب بازیكن دقیقه نودی را داشت، جهت یازالده و شفر روزهای خوبی را آرزو می كرد! او همچنین به طعنه ای كه چندی پیش برانكو به رقبای پر

آقای برانكو! عروسی به كوچه ما هم می‌رسد / مظلومی

مظلومی: آقای برانكو! عروسی به كوچه ما هم می رسد

عبارات مهم : عروسی

پرویز مظلومی روز گذشته از هر دری با خبرورزشی حرف زد.

به گزارش خبر ورزشی، او كه سابقه جذب بازیكن دقیقه نودی را داشت، جهت یازالده و شفر روزهای خوبی را آرزو می كرد! او همچنین به طعنه ای كه چندی پیش برانكو به رقبای پرسپولیس زده بود هم واكنش نشان داد و البته راجع به استقلال و مشكل گلزنی اش هم نكات مهمی را مطرح كرد.

آقای برانكو! عروسی به كوچه ما هم می‌رسد / مظلومی

استقلال بازیكن خارجی تازه آورده هست. رزومه او را دیده اید؟

من در ملاقاتی كه چندی قبل با شفر داشتم، به او توصیه كردم باید یك سانترفوروارد گلزن بیاورد. این بازیكن جدیدش را هم نمی شناسم.

ما هم شناختی نداریم ولی ظاهراً میانگین هر 10 بازی یك گل را دارد و الان هم مدت هاست به میدان نرفته؟

به گزارش خبر ورزشی، او كه سابقه جذب بازیكن دقیقه نودی را داشت، جهت یازالده و شفر روزهای خوبی را آرزو می كرد! او همچنین به طعنه ای كه چندی پیش برانكو به رقبای پر

خدا كند داستان آن بازیكن برزیلی (دوس سانتوس از لیگ كره جنوبی) كه جهت من آوردند، نشود. ما هم در آن سال در طول فصل نقل و انتقالات اینقدر بازیكن خواستیم و نیاوردند كه روز آخر و در ساعات نهایی نقل و انتقالات یك بازیكن برایم آوردند كه هنگامی که دیدمش، فكر كردم برادر رضازاده است (خنده). از بس اضافه وزن داشت. هر چند در بعضی بازی ها به دردمان هم خورد ولی الان استقلال شرایطش خیلی تفاوت دارد. امیدوارم دلال ها این بازیكن را به استقلال نینداخته باشند.

چطور؟! به خاطر اوضاع رزومه اش در چند سال اخیر می گویید؟

به هر حال استقلال جهت این بازیكن هزینه می كند و باید منزل بگیرد، غذایش را بدهد، هزینه رفت و آمدش هم هست. بعد یا استقلال نگاه به جیبش كرده و چون پول نداشته كسی را آورده كه آخرین گلش را آذر پارسال زده یا آن را به شفر انداخته اند. البته یك ایراد دیگر هم هست.

چه ایرادی؟

آقای برانكو! عروسی به كوچه ما هم می‌رسد / مظلومی

این بازیكن فقط 10 بازی وقت دارد. كاش لااقل او را نیم فصل می آوردند كه الان به مرز هماهنگی با تیم رسیده بود. او تا بخواهد با تیم هماهنگ شود سه، چهار بازی را هم از دست می دهد! شاید می خواهند جیب او را پر كنند!

مشكل مهاجمان استقلال چطور برطرف می شود؟

فكر می كنم در این شرایط نباید مهاجم تازه می گرفتند یا یك بازیكن گلزن را می آوردند. البته الان كدام مهاجم گلزنی بیكار است؟ هر كس بیكار است یعنی گل نمی زند. غیر از این است!

به گزارش خبر ورزشی، او كه سابقه جذب بازیكن دقیقه نودی را داشت، جهت یازالده و شفر روزهای خوبی را آرزو می كرد! او همچنین به طعنه ای كه چندی پیش برانكو به رقبای پر

چرا استقلال بعد از 4 بازی و 13 گل دوباره به مشكل گلزنی برخورد؟

این را شفر باید حل كند! تیم باید روانكاوی شود. البته استقلال در فاز دفاعی خوب است ولی در فاز گلزنی نه! در چند بازی اخیر دیدم چطور مهاجم توپ را از دو قدمی به بدن دروازه بان یا بیرون می زد! شفر باید با آنها كار كند. پنالتی خراب كردن هم دیگر خیلی عجیب بود! هر چند كاری نداریم پنالتی بود یا نه! البته نمی توان در این روزها كه آخر فصل هست، فشار زیادی هم روی آنها ایجاد كرد ولی در روزهای استراحت باید با آنها شوت به دروازه خالی كار كند. تمرینی كه من هم در دوران فوتبالی ام می كردم. در دوران مربیگری ام هم این كار را به مهاجمانم توصیه می كردم. هر لحظه هم تیم هایی كه من مربی اش بودم، زیاد گل می زدند.

آقای برانكو! عروسی به كوچه ما هم می‌رسد / مظلومی

برخی بر این اعتقاد هستند كه رقبا دست شفر را خوانده اند. تا چه حد با این فرضیه موافقید؟

قطعاً رقبا بیكار نمی نشینند. آنها استقلال را آنالیز می كنند و این توقع از شفر می رود با تجربه ای كه دارد، جهت بازی های داخل منزل و بیرون از پایتخت کشور عزیزمان ایران تاكتیك های متفاوتی داشته باشد. من قبلاً هم در مصاحبه ای كه با خبرورزشی داشتم گفتم این 4 بازی كه یكی از آنها با پارس مانده، ماهیت شفر را مشخص می كند. بعد از این 4 بازی می توان قضاوت بهتری از این مربی داشت. چون هر 4 تیم از تیم های چغر هستند.

با شعار علیه علی قربانی موافق بودید؟

خیر! من هم مهاجم بودم و گاهی وقت هایی را از دست می دادم. قربانی همان كسی بود كه در شهرآورد جهت استقلال گل زد. نباید او را تحت فشار گذاشت. اتفاقاً باید او را جهت آینده و دیدارهای بعد حفظ كرد.

بازی با پارس جنوبی جم را چطور آینده نگری می كنید؟

این تیم همراه پیكان در نیم فصل اول معركه بودند ولی الان با افت شدیدی روبه رو شده است اند. با این حال استقلال قطعاً كار مشکل برابر این تیم جوان دارد.

هفته قبل برانكو بعد از شكست دادن سیاه جامگان جهت رقبا كری خواند و گفت از بس تیمش برنده شده است همه از این بردها خسته شدند؟

برانكو مرد محترمی است ولی به هر حال نظرش را گفته هست. هر چند باید بداند عروسی به كوچه ما هم می رسد. كما اینكه در گذشته نه چندان دور همین پرسپولیس آرزو داشت بین 3، 4 تیم بالای جدول باشد. با این همه به طرفداران تیم استقلال می گویم دلواپس نباشند. فوتبال اوج و پایین زیاد دارد و از استقلال حمایت كنند تا انشاءا… هم در لیگ برتر به جایگاه شایسته ای دست پیدا كند و هم در جام حذفی قهرمان شود.

واژه های کلیدی: عروسی | استقلال | پرویز مظلومی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz