پارلمان انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی

پارلمان: انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی انتخابات ریاست جمهوری پنجمین دوره انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات شورای شهر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب‌های زرد!

به گزارش ایلنا، نگاه بدبینانه به قلب های زرد در پست اینستاگرامی حاجی صفی، پیشنهاد آاک آتن به مسعود شجاعی بود. مساله ای که در آن بزرگنمایی شد و رسانه های یونان ح

واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب‌های زرد!

واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب های زرد!

عبارات مهم : اخبار

چند قلب زرد، حواشی بسیاری جهت احسان حاجی صفی در پانیونیوس ساخته بود.

به گزارش ایلنا، نگاه بدبینانه به قلب های زرد در پست اینستاگرامی حاجی صفی، پیشنهاد آاک آتن به مسعود شجاعی بود. مساله ای که در آن بزرگنمایی شد و رسانه های یونان حتی لقب خائن را به حاجی صفی دادند. حاج صفی در تصویر العمل به این حواشی و شرایط خود در پانیونیوس به صحبت پرداخته است.

واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب‌های زرد!

چند قلب زرد و یکی دو جمله راجع به مسعود شجاعی کلی جهت تو حاشیه درست کرد. به تو لقب خائن دادند و از پست اینستاگرامی ات انتقاد کردند. اصل ماجرا چه بود؟

من اصلا پستی در اینستاگرام منتشر نکردم که بخواهم از مسعود یا بازیکن دیگری حمایت کنم. نمی دانم این اخبار از کجا بیرون می آیند و مهم تر اینکه منتشر می شوند. اگر این حواشی ساخت رسانه های یونان باشد که بخواهند مرا خراب کنند حتما پیگیری می کنم و تا آخر پای ماجرا می ایستم. باید ببینم چه کسی با من مسئله دارد و دلیلش چیست.

در اخبار انتشار یافته نوشته اند کلوب پانیونیوس و هوادارانش با تو، آن هم به علت حمایت از شجاعی مسئله دارند و به همین علت از رفتارت انتقاد کرده اند. واقعا همینطور است؟

به گزارش ایلنا، نگاه بدبینانه به قلب های زرد در پست اینستاگرامی حاجی صفی، پیشنهاد آاک آتن به مسعود شجاعی بود. مساله ای که در آن بزرگنمایی شد و رسانه های یونان ح

به هیچ وجه. دوست دارم بیایید یونان و برخورد هواداران پانیونیوس را با من ببینید. من نه مشکلی با کلوب دارم و نه هواداران. فقط سر تمرین می روم و بر می گردم. آنها هم مثل قبل از من حمایت می کنند.

اما گفته شده است که هواداران با تو مسئله دارند و لفظ خائن را راجع به ات به کار برده اند.

من خائن نیستم و به پانیونیوس هم خیانتی نکرده ام. نمی دانم این کلمه خائن از کجا در آمده. فکر می کنم نشانه نویسنده و سایت مورد نظر این بوده که رابطه مرا با کلوب پانیونیوس خراب کند. البته که تیر آنها به سنگ خورد چون نه تنها هواداران اعتراضی به من نکرده اند که حمایت ارزش زیاد از قبل هم شده.

پس به کار بردن چند قلب زرد در پست های اینستاگرامی ات نشانه چیست؟

واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب‌های زرد!

قلب های زرد را جهت سپاهان می گذارم. یکی دو تا هم نه، هر لحظه از 5 قلب زرد استفاده می کنم.

چرا 5 قلب ؟

به خاطر 5 قهرمانی سپاهان در لیگ برتر. این قلب ها ربطی به آاک و مسعود شجاعی نداشت. تازه تعجب می کنم که می گویند حاجی صفی پست گذاشته و آن را از بین بردن کرده. ضمن اینکه اگر به پست های اینستاگرامی من نگاه کنید، در این ماه های اخیر هر لحظه از دو قلب آبی و قرمز استفاده کرده ام چون رنگ پیراهن پانیونیوس تلفیقی از رنگ های آبی و قرمز است.

به گزارش ایلنا، نگاه بدبینانه به قلب های زرد در پست اینستاگرامی حاجی صفی، پیشنهاد آاک آتن به مسعود شجاعی بود. مساله ای که در آن بزرگنمایی شد و رسانه های یونان ح

بگذریم، شرایطت در پانیونیوس چطور است؟ انگار دوباره روند صعودی را شروع کرده اید؟

از شرایط خودم که راضی هستم و کادر فنی هم چنین نظری دارند. از نظر تیمی هم 3 بازی است که خوب نتیجه می گیریم و روی نوار موفقیت گام برمی داریم. آن هم بعد از چند بازی که بدشانس بودیم و نمی توانستیم نتیجه بگیریم. الان هم با اختلاف امتیاز کم که می توانیم جبران کنیم در رده پنجم جدول قرار داریم.

واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب‌های زرد!

در کنار جنجال بزرگ قلب های زرد، خبر جدایی تو از پانیونیوس هم شنیده شده. رسانه های یونان مدعی اند تو در ژانویه به المپیاکوس یا پائوک سالونیکا می روی. این اخبار را تایید می کنی؟

این دو تیم جزو تیم های مطرح و پرافتخار فوتبال یونان محسوب می شوند. من یک فصل و نیم دیگر با پانیونیوس قرارداد دارم و باید ببینم شرایط چطور پیش می رود. اگر پیشنهاد این دو تیم مناسب باشد و شرایط هم قابل قبول، شاید پاسخ مثبت بدهم. البته همه اینها باید با هماهنگی کلوب پانیونیوس باشد.

کریم انصاری فرد یکی از دوستان صمیمی تو هست. فکر می کنم از حدود 13، 14 سالگی کنار هم در رده های متفاوت ملی بازی کرده اید. هم او را می شناسی و هم سایر مهاجمان لیگ یونان که مدعی کسب عنوان آقای گلی هستند. به نظرت کریم در این مسابقه شانه به شانه موفق می شود؟

من هر لحظه با کریم و مسعود در ارتباط هستم. مربی قبلی المپیاکوس زیاد به کریم بها نمی داد ولی با عوض کردن کادر فنی وقت بیشتری در اختیار او قرار گرفت. کریم هم نهایت استفاده را کرد و 7 گل جهت المپیاکوس به ثمر رساند. البته مهاجمان مطرحی در لیگ یونان حضور دارند ولی کریم می تواند با آنها مسابقه کند و در نهایت کفش طلا را به دست بیاورد.

از مسعود شجاعی خبر داری؟ می دانی به کدام تیم می رود؟

تا جایی که من می دانم او جهت تمرین و حفظ آمادگی بدنی به اسپانیا رفته و در اردوی لاس پالماس حضور دارد. نمی دانم چه شرایطی جهت او رقم می خورد ولی اگر هم با آن تیم قرارداد ببندد فوق العاده می شود.

واژه های کلیدی: اخبار | یونان | هواداران | هواداران | پست اینستاگرامی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz