پارلمان انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی

پارلمان: انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات شورای اسلامی انتخابات ریاست جمهوری پنجمین دوره انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات شورای شهر

گت بلاگز وب‌گردی مایکروسافت به پشتیبانی از نسخه ابتدایی ویندوز 10 آخر داد

مایکروسافت به پشتیبانی از نسخه‌ی ابتدایی ویندوز ۱۰ (نسخه‌ی ۱۵۰۷) آخر داد.

مایکروسافت به پشتیبانی از نسخه ابتدایی ویندوز 10 آخر داد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ (نسخه ی ۱۵۰۷) امروز آخر می یابد. این نخستین نسخه از ویندوز ۱۰ محسوب می شود که به صورت عمومی در ماه جولای سال ۲۰۱۵ انتشار یافته هست. بدهید ترتیب مایکروسافت پشتیبانی از تمام نسخه های Home ،Education ،Pro و Enterprise را آخر می دهد؛ البته بسیاری از بازدیدکنندگان از این نسخه استفاده نمی کنند، بنابراین این خبر صرفا جهت مشخص شدن نسخه هایی است که از این بعد آپدیت ها را دریافت نمی کنند.
ویندوز ۱۰ یک سرویس هست، به این مفهوم که ساختار آن با سیستم های عامل گذشته ی مایکروسافت تفاوت زیادی دارد تا بدهید ترتیب نه تنها امکان انتشار به روزرسانی جهت برطرف باگ جهت این سیستم عامل فراهم باشد؛ بلکه اضافه کردن توانایی های تازه به آن نیز ممکن باشد. مایکروسافت بارها چنین به روزرسانی هایی را منتشر کرده است که از بین آن ها می توان به سه به روزرسانی بزرگ آپدیت نوامبر (نسخه ی ۱۵۱۱)، آپدیت سالگرد یا Anniversary (نسخه ی ۱۶۰۷) و آپدیت Creators (نسخه ی ۱۷۰۳) اشاره کرد.

عبارات مهم : به روزرسانی – مایکروسافت

شما می توانید با تایپ کردن عبارت «winver» در نوار جستجوی تسک بار یا باکس Run، از نسخه ی ویندوز کامپیوتر خود مطلع شوید. با تایپ کردن این عبارت و فشردن کلید اینتر، پنجره ی About Windows ظاهر خواهد شد و در این پنجره شما می توانید نسخه ی ویندوز ۱۰ را مشاهده کنید.
شما می توانید با مطالعه ی بیانیه ی زیر، از موضع مایکروسافت در قبال نسخه ی ۱۵۰۷ مطلع شوید.
برای بسیاری از کاربران، به روزرسانی های مربوط به برطرف باگ و توانایی های تازه به صورت خودکار و بر اساس تنظیمات آپدیت ویندوز آن ها منتشر می شود. با توجه به سیاست های ما، تمام دستگاه ها باید در یک بازه ی زمانی ۶۰ روزه بعد از انتشار به روزرسانی مبتنی بر توانایی های جدید، آن را دریافت کنند تا به این ترتیب واجد شرایط دریافت به روزرسانی های امنیتی و برطرف باگ ماهانه باشند. ما این بازه ی زمانی ۶۰ روزه را در مورد نسخه ی ۱۵۰۷ زیاد کردن داده بودیم؛ ولی اکنون وقت آن رسیده است که سرویس دهی به این نسخه را آخر دهیم.
البته مایکروسافت به روزرسانی ویندوز ۱۰ را همانند تمام سیستم های عامل دیگر خود، حداقل تا ۱۰ سال دیگر ادامه خواهد داد. پشتیبانی مهم در ۱۳ اکتبر سال ۲۰۲۰ آخر می یابد و پشتیبانی گسترش یافته نیز در ۱۴ اکتبر سال ۲۰۲۵ به اتمام می رسد. پشتیبانی مهم مشمول بر پشتیبانی رایگان در حوادث، مطالبه ی ضمانت، برطرف باگ های غیرامنیتی و امنیتی، تقاضا جهت عوض کردن در طراحی و توانایی ها هست؛ ولی پشتیبانی گسترش یافته تنها به روزرسانی های امنیتی را در بر می گیرد.
منبع:زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: به روزرسانی | مایکروسافت | ویندوز | دریافت | پنجره | سیستم | آپدیت | انتشار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz